Klasa 7 a w roli Świętego Mikołaja!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada,

lecz przez to, kim jest,

nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Uczniowie klasy 7a postanowili w tym roku zrezygnować z wręczania sobie mikołajkowych prezentów i przekazać je do Rodzinnego Domu Dziecka.

Dużą radość sprawiło przygotowanie dla każdego dziecka indywidualnego prezentu, który zaskoczył obdarowane pociechy. Każdy malec cieszy się również ze słodyczy, zatem dodatkowo wręczone zostały łakocie. Dnia 6 grudnia, dwie przedstawicielki klasy: Amelia i Zuzia w roli Mikołajkowych, pojechały sprawić radość podopiecznym Rodzinnego Domu Dziecka w Gniewie.

Na duże podziękowania zasługują uczniowie klasy 7a, którzy okazali swoje dobre serce, ale również rodzice Amelii, towarzysząc dziewczętom w drodze do Gniewu.

Galeria zdjęć                                          Wioleta Słomińska