Smacznie, zdrowo, kolorowo

W ostatnim czasie w szkole odbyły się warsztaty z zakresu zdrowego odżywiania „Smacznie, zdrowo, kolorowo” dla uczniów klas I-III. Celem warsztatów było kształtowanie nawyków zdrowego jedzenia.

Warsztaty pozwoliły dzieciom w przystępny i atrakcyjny sposób poznać zasady prawidłowego żywienia. Pani pedagog pokazała dzieciom jak wybierać zdrowe produkty do codziennej diety oraz wskazała alternatywy dla niezdrowych i fast foodowych przekąsek i potraw. Uświadomiła również dzieciom jak niezdrowe jedzenie wpływa na ich życie i zdrowie. Zajęcia zakończyły się wspólną zabawą w programie squla.pl.

Galeria zdjęć                           Pedagog szkolny