KONKURS RECYTATORSKI POEZJI JANA PAWŁA II.

OJCZE ŚWIĘTY, PAMIĘTAMY!

Aby uczcić pamięć o św. Janie Pawle II, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w KONKURSIE RECYTATORSKIM POEZJI JANA PAWŁA II. Piękne, pełne refleksji i zadumy strofy poezji Papieża – Polaka w wykonaniu recytatorów z klas VII i VIII rozbrzmiewały 19 października br. w świetlicy szkolnej. Do konkursu, który poprowadziła uczennica Oliwia Freitag, przystąpiło 10 recytatorów. Oceniało ich jury, w którego skład weszły Panie: Karolina Kowalczyk, Paulina Kruszyńska i Joanna Sykutera. Po wysłuchaniu wszystkich recytacji jury ustaliło werdykt, który przedstawia się następująco:

I miejsce - Amelia Wesierska

II miejsce - Kinga Kaczorowska

III miejsce – Sandra Paulitz

Wyróżnienia:

Aleksandra Ałanowska

Katarzyna Frost

Maja Pilarska

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali słodkie upominki oraz pamiątkowe dyplomy, a recytatorzy wyróżnieni przez jury także nagrody książkowe ufundowane ze środków Rady Rodziców, które wraz z gratulacjami odebrali z rąk Pani wicedyrektor Wiolety Słomińskiej.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za wkład pracy włożony w przygotowanie się do konkursu. Serdeczne podziękowania kierujemy także do tych, którzy pomogli w jego przygotowaniu.

Nauczyciele j. polskiego