Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Mój przyjaciel pies”

Z przyjemnością informujemy, że 6 listopada w piątek nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego adresowanego do uczniów klas I-III pt. „Mój przyjaciel pies”.

Konkurs  został ogłoszony w związku z obchodami Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, a jego celem było uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt.

Oceny prac dokonała komisja konkursowa w składzie: Bogumiła Wałaszewska, Sylwia Pasterska, Paulina Kruszyńska, Elżbieta Koprowska.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce – Paweł Kosiedowski

II miejsce – Lena Szmaglińska III a, Maja Prabucka III a

III miejsce – Lena Pajewska II b, Iga Richter II b

Gabriela Brzezińska I b

Oliwier Kamiński III c

Alan Brzoskowski III a

Fabian Szarmach  II b

Amelia Mikołajewska III c

Aleksandra Laskowska II b

Dagmara Stefaniak I b

Samanta Cybulska I a

Paweł Brzeziński III a

Dominika Krampichowska II a

Aleksandra Dąbrowska I a

Tymoteusz Lewandowski III a

Paweł Kowalczyk III a

Monika Bujak III b

Wszystkim uczestnikom konkursu zostały przekazane dyplomy oraz upominki.  Wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za liczny udział w konkursie!

Zachęcamy do odwiedzin interaktywnej strony biblioteki, gdzie w zakładce Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych można obejrzeć album najciekawszych prac konkursowych.