IV Turniej Wiedzy o Sołectwie i Gminie Kaliska

W tym tygodniu odbył się II etap IV Turnieju Wiedzy o Sołectwie i Gminie Kaliska. Pierwsza część konkursu została przeprowadzona wiosną tego roku. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną zmuszeni zostaliśmy do przeniesienia zmagań na bieżący rok szkolny. Podjęliśmy decyzję o wykorzystaniu w tym celu nowoczesnych metod technologicznych. Dzięki kreatywnej platformie Quizizz mieliśmy możliwość połączenia się online z graczami. Uczniowie zmierzyli się z 20 pytaniami dotyczącymi zarówno historii naszej gminy oraz jej charakterystycznych mieszkańców, jak i bieżących wydarzeń i inwestycji. Ostatecznie tabela wyników prezentowała się następująco:

1. Jakub Koper, VII a
  2. Paulina Morawka, VII b
  3. Igor Trykowski, VIII b

Jeszcze raz gratulujemy tegorocznym nagrodzonym!

Dziękujemy za wsparcie Radzie Sołeckiej Sołectwa Kaliska z panem Kazimierzem Głodkiem na czele, Urzędowi Gminy Kaliska, a także Radzie Rodziców działającej przy PSP w Kaliskach.

Zapraszamy do wiosennej edycji turnieju!

Moc atrakcji i nagród przed Nami!