Święta i ferie zimowe z książką - zaproszenie do korzystania z biblioteki

Zapraszamy wszystkich uczniów oraz nauczycieli do biblioteki szkolnej i skorzystania z nowego księgozbioru.

Biblioteka posiada szeroką ofertę książek zakupionych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Nowości wydawnicze adresowane są do młodszych i starszych czytelników. Zakupiono książki z literatury pięknej i popularnonaukowej. Biblioteka wzbogaciła swój księgozbiór  o nowe komiksy, książki detektywistyczne, biograficzne, fantastykę, książki przygodowe, obyczajowe, historyczne, podróżnicze, poradniki.

Wszystkie książki są wspaniale wydane. Wiele z nich cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży.

Niedługo Święta i ferie zimowe. Ten szczególny czas umilić może również interesująca książka.

Każdy czytelnik z pewnością znajdzie dla siebie coś ciekawego! Zapraszamy!

W tym tygodniu biblioteka  będzie czynna w następujących godzinach:

Poniedziałek 10.00-14.30

Wtorek 8.00-14.30