SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

W tym niecodziennym czasie oczekiwania na święta Bożego Narodzenia nie mogło zabraknąć kultywowania jednego z najpiękniejszych polskich zwyczajów - śpiewania kolęd i pastorałek. Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek odbył się w formie zdalnej, dzięki której można było poczuć tą wyjątkową, świąteczną atmosferę.

Dnia 21 grudnia konkurs został rozstrzygnięty. Swoje nagrania nadesłało 14 uczniów z różnych klas.

Podczas dokonywania oceny, jury w składzie 6 nauczycieli (organizator nie oceniał wykonań uczniów) zwracało uwagę na możliwości wokalne uczniów, poczucie rytmu, emisję głosu oraz ogólny wyraz artystyczny prezentacji.

Oto wyniki konkursu:

Klasy I-III:

I miejsce: Amelia Eliasz klasa Ia

II miejsce: Iga Richter klasa IIb

III miejsce: Michalina Rola klasa Ic

Wyróżnienia:

Filip Jóźwiak klasa Ia

Julia Szczepanek klasa IIIa

Dominika Krampichowska klasa IIa

Aleksandra Dąbrowska klasa Ia

Wiktoria Szczubełek klasa Ia

Nikodem Polakowski klasa Ia

Klasy IV-VI:

I miejsce: Jan Rola klasa IVb

II miejsce: Maksymilian Skrzypczak klasa IVa

III miejsce: Zuzanna Kasperkowicz klasa IVa

Wyróżnienie: Paulina Krampichowska klasa IVa

Klasy VII-VIII:

I miejsce : Katarzyna Czerwińska klasa VIIa

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone po feriach, po powrocie dzieci do szkoły. Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom wspaniałych występów, dziękuję za zaangażowanie i chęć zaprezentowania swoich muzycznych talentów. Najwyżej ocenione prezentacje posłuchać można na profilu szkoły na Facebooku.

ZDROWYCH I ROZŚPIEWANYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!

Katarzyna Eliasz