Rozstrzygniecie konkursu” Magia Świąt”

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali pracę na konkurs „Magia Świąt”. Otrzymaliśmy 28 prac. Wszyscy uczestnicy we wspaniały sposób oddali ich piękno i rodzinną atmosferę tego niezwykłego czasu, którym należy się cieszyć nie zważając na sytuację, gdyż rodzina jest tym, co nas wspiera i buduje.  Komisja stanęła przed bardzo trudnym zadaniem, aby wybrać osoby, które zajmą miejsce na podium.

W wyniku burzliwych obrad kolejne miejsca zajęli:

W kategorii I –III

I miejsce: I. Dera IIIB

II miejsce: L. Szmaglińska IIIa

III miejsce: W. Szczubełek IIa

Wyróżnienia: M. Prabucka IIIa, K. Kiełbratowski IIa, E. Kraska Ic

W kategorii IV –VIII

I miejsce: D. Walkowska VI b

II miejsce: J. Gołuńska VIII b

III miejsce: P. Krampichowska IVa

Wyróżnienia: A. Prabucka VIIb, A. Ałanowska VII a, W. Mikołajewska Va,

Wybraliśmy również wyróżnienia specjalne:

I - za oryginalność i wkład pracy z nagrodą Powerbankem, 10000 mAh: Piotr Reimus VIc,

II - za szczególny udział rodzinny z nagrodą pendrivem: Rodzeństwo Bujak

III - za nieszablonowy wkład pracy z nagrodą pendrivem: J. Szczepanek IIIa

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają uwagi pozytywne.

Jeszcze raz dziękujemy za udział w konkursie i życzymy wszystkim, aby „Magia Świąt” była z nimi przez cały okres Bożego Narodzenia i jeszcze  dłużej…

Serdecznie również dziękujemy sponsorom:

Radzie Rodziców na czele z przewodniczącą Panią Ewą Czepliną, Zakładowi Produkcyjno - Handlowemu Galant oraz Mateuszowi Kolińskiemu z firmy NET-COM.

Po odbiór nagród zapraszamy 22.12.2020 o godz. 14.00 do świetlicy szkolnej (oczywiście w reżimie sanitarnym). Osoby, które nie będą mogły odebrać nagród w tym terminie, proszone są o ich odbiór z sekretariatu, w godzinach pracy szkoły, do końca roku kalendarzowego.