XXIII Konkurs Publicystyczny im. Edmunda Falkowskiego

Dwie uczennice naszej szkoły: Kinga Kaczorowska z klasy VIII c oraz Paulina Morawka z klasy VII b wzięły udział w XXIII Konkursie Publicystycznym im. Edmunda Falkowskiego zorganizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Kociewskiej w Starogardzie Gdańskim. Wśród nagrodzonych uczestników znalazła się Kinga, która zasłużyła na uznanie jury pracą zatytułowaną „Kociewie kiedyś i dzisiaj. Wpływ doświadczeń naszych przodków na obecny sposób życia mieszkańców naszego regionu” i zdobyła zaszczytne II miejsce.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy obu dziewczętom za zainteresowanie tematyką regionalną, wysiłek włożony w zebranie materiałów i napisanie ciekawych prac oraz godne reprezentowanie naszej szkoły w konkursie powiatowym.

Więcej informacji na temat konkursu na stronie:

Joanna Sykutera