II miejsce w II Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym ,,A to Polska właśnie”

 

"Cudze chwalicie,
Swego nie znacie,
Sami nie wiecie,
Co posiadacie.
A boć nie śliczne
Te wioski liczne?
Ten kraj kochany?....”

Słowa Stanisława Jachowicza doskonale pasują do tematyki konkursu przeprowadzonego przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku.

Piękno naszego kraju oraz małej ojczyzny docenili organizatorzy II Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego ,,A to Polska właśnie - wokół mnie, mój dom, moje miejsce na Ziemi'', którzy postanowili podkreślić walory Polski i uwrażliwić dzieci i młodzież na piękno polskiej architektury.

W konkursie wzięło udział 6 zdjęć, których autorami byli uczniowie naszej szkoły. Miło nam poinformować, że wśród nich znalazła się praca, która uzyskała wysokie 2 miejsce. Autorką zdjęcia jest

Maria Marcinczyk z klasy IV a.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i pragniemy docenić starania naszych uczniów, którzy mimo zdalnego nauczania chętnie brali udział w różnych akcjach i konkursach. Dziś jednak najserdeczniej gratulujemy Marysi i życzymy dalszych sukcesów oraz przedstawiamy zwycięskie zdjęcie.