Podsumowanie zawodów lekkoatletycznych

W dniu 07.10.2015 w Owidzu odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe. W kategorii chłopców szkół podstawowych 40 miejsce na 71 startujących zajął Szymon Szumacher. Wśród dziewcząt bardzo dobrze zaprezentowała się Patrycja Majewska, zajmując wysokie 5 miejsce, uzyskując tym samym awans do Finału Wojewódzkiego. Patrycja latem przebywała na obozie sportowym z młodymi piłkarzami z Kalisk. Biegała razem z zawodnikami, szlifując formę. Startuje również w programie Energa Athletic CUP, odnosząc coraz większe sukcesy (ostatnio w Sopocie 3 miejsce w biegu na 600m). Wśród chłopców z gimnazjum 16 miejsce zajął Mateusz Orlikowski.

W dniu 16.10.2015 w Kaliskach odbyły się natomiast Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Gościliśmy najlepsze zespoły ze swoich rejonów. Startowały szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły średnie; to duża impreza, która wpisała się już na stałe w szkolny kalendarz sportowy (pozytywne opinie innych szkół). Nasz rejon reprezentowali chłopcy ze szkoły podstawowej: 6 miejsce oraz gimnazjum na miejscu 7.

                                                                                                               Galeria zdjęć                         Andrzej Sroka