Juniorzy „VICTORII” Kaliska rozpoczęli rozgrywki.

W dniu 19.03.2016 w Trąbkach Wielkich juniorzy „VICTORII” Kaliska rozpoczęli rundę rewanżową sezonu 2015/2016.

Mecz zakończył się wynikiem 0 : 3 dla Kalisk. Juniorzy grają w ramach rozgrywek prowadzonych przez Pomorski Związek Piłki Nożnej – Junior C2 grupa II Gdańsk. Informacje o wynikach, terminarz oraz aktualna tabela na stronie www.pomorski-zpn.pl/ zakładka Rozgrywki. Nasi Juniorzy przed rundą rewanżową otrzymali nowe stroje, ortaliony, dresy, piłki oraz torby sportowe. Sprzęt zakupiony został ze składek rodziców. Myślimy również o zakupie nowych strojów dla młodszego rocznika 2004/2005. Na zdjęciu w górnym rzędzie od lewej: Dywelski Kacper, Klarecki Jan, Piankowski Filip, Prusak Miłosz, Mróz Kornel, Sowiński Stanisław, Giepard Szymon, Zajączkowska Paulina, Begier Patryk, Groth Gracjan, Jóżwiak Szymon. W dolnym rzędzie od lewej: Tuszkowski Tomasz, Radkowski Bartosz, Filbrandt Oliwier, Chociaj Łukasz, Zaręba Jonasz. Na zdjęciu brakuje: Rożek Mateusz, Dorau Tobiasz, Kozłowski Joachim, Trykowski Paweł, Szumacher Miłosz, Szumacher Szymon, Żywicki Jakub. Nie zostali zabrani na mecz z powodu braku aktualnych badań lekarskich, które uzupełnią 12.04.2016 w Starogardzie Gdańskim. Całej drużynie życzymy powodzenia i dużo dobrej zabawy.

                                                                                 Galeria zdjęć                                                                  Andrzej Sroka