Walentynkowy Ptyś 2017

W przeddzień Święta Zakochanych w świetlicy szkolnej odbyło się walentynkowe spotkanie z przyjaciółmi ze Środowiskowego Domu Samopomocy. Podczas naszej corocznej uroczystości delektowaliśmy się pysznymi ptysiami, piliśmy kawę i bawiliśmy się. Odbył się „Walentynkowy Turniej Wiedzy o Kaliskach i nie tylko”. „Radośni” odpowiadali na pytania świetnie się przy tym bawiąc. Ponadto wysłuchaliśmy wierszy Jonasza Kofty i zaśpiewaliśmy znane wszystkim utwory „Przez twe oczy zielone” i „Ale Ale Aleksandra”. Każdy z uczestników naszego spotkania otrzymał tradycyjną Walentynkę z piękną sentencją:  „Miłość jest piękna, lecz znika jak mgła, Przyjaźń piękniejsza bo wiecznie trwa”. Dziękujemy „Radosnym” za przybycie i wspaniały uśmiech, którym nas obdarowali.

Galeria zdjęć                                                  Świetlica szkolna