"Bezpieczeństwo ponad wszystko!"

Dnia 29 września 2017 roku w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie z policjantem Posterunku Policji w Kaliskach - Panem Maciejem Deją. Tematem pogadanki było bezpieczeństwo wszystkich uczniów zarówno na terenie szkoły, jak i poza nią. Padały liczne przykłady właściwych zachowań, ale również i takich, które powinny być przestrogą dla innych. Dzielnicowy w sposób interesujący opowiadał między innymi o tym, w jaki sposób zachowywać się w drodze do i ze szkoły, czy też w trakcie przewozów szkolnych.

"Wesołe Świetliczaki" wyraźnie zainteresowane rozmową z Panem Policjantem miały do niego wiele ciekawych pytań dotyczących nie tylko bezpieczeństwa, ale również samej pracy policjanta.

Bezsprzecznie nasze bezpieczne zachowanie ma wpływ na bezpieczeństwo innych. Dziękujemy!

Galeria zdjęć                                            Świetlica szkolna