Wesołe Świetliczaki na ,,spotkaniu opłatkowym” w Środowiskowym Domu Samopomocy

Dnia 17 grudnia 2013 r. przedstawiciele świetlicy szkolnej z wychowawcami udali się z życzeniami, opłatkiem, smakołykami świątecznymi do nowych sąsiadów- członków Środowiskowego Domu Samopomocy w Kaliskach. ,,Wesołe Świetliczaki „ w imieniu społeczności szkolnej wręczyły własnoręcznie wykonane życzenia, zaśpiewały kolędy.

Wszyscy życzyli sobie wzajemnie zdrowych, wesołych świąt dzieląc się opłatkiem. Większość uczestników tej placówki to absolwenci naszej szkoły. Razem wspominaliśmy dawne ,szkolne lata. Podziwialiśmy ozdoby świąteczne: drewnianą szopkę, choinki, witraże z drewna, bombki, , które wykonali uczestnicy domu. Wspólnie spędzony czas upłynął w przyjaznej, życzliwej i świątecznej atmosferze .