Spotkanie walentynkowe z ,,Radosnymi” w świetlicy szkolnej

W świetlicy szkolnej gościliśmy przyjaciół

z Środowiskowego Domu Samopomocy w Kaliskach.

Z okazji Walentynek ,,Wesołe Świetliczaki” ozdobiły świetlicę czerwonymi serduszkami, kwiatkami, biedronkami i amorkami. Przygotowały również krótką część artystyczną. Zatańczyły układ choreograficzny do piosenki ,,O mnie się nie martw” i ,, Papi”. Zaśpiewały przy akompaniamencie gitary ,,Na raz, na dwa”. Gość specjalny - Alicja z klasy I a gimnazjum zaprezentowała się w piosence Majki Jeżowskiej. Wyjątkowych gości  serdecznie powitał Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach Pan Karol Gołąbek. Na tą okoliczność Panie z kuchni upiekły czerwone serca z dedykacją- Kocham Cię. Tradycyjnie każdy otrzymał wielkiego ,,walentynkowego ptysia. Przy kawie i słodkościach spędziliśmy miłe chwile, składając sobie życzenia walentynkowe. Wspólnie śpiewaliśmy znane piosenki biesiadne. Czas upłynął wszystkim w przyjaznej i życzliwej atmosferze.