Dzień Otwarty Świetlicy szkolnej.

Serdecznie zapraszamy dnia 11 czerwca 2015 roku do Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach na DZIEŃ OTWARTY ŚWIETLICY SZKOLNEJ.W tym dniu około godziny 9.00 odwiedzą naszą świetlicę dzieci z Samorządowego Przedszkola Publicznego w Kaliskach - przyszli uczniowie naszej szkoły. Na tą okoliczność „Wesołe Świetliczaki” przygotowały część artystyczną, wspólne gry i zabawy. W programie przewidziane jest również zwiedzanie szkoły: gabinetu Pana Dyrektora, klas I-III, biblioteki, sali i hali gimnastycznej oraz stołówki.

Po południu o godzinie 16.00 odbędzie się DZIEŃ OTWARTY ŚWIETLICY SZKOLNEJ dla dzieci, rodziców, dziadków i wszystkich zainteresowanych.

Przebieg imprezy:

rozpoczęcie i powitanie gości - rola świetlicy w życiu szkoły - krótka charakterystyka - część artystyczna „Wesołych Świetliczaków” - wspólne zabawy i pląsy - zwiedzanie szkoły - poczęstunek dla wszystkich (kawa, herbata, napoje i słodkości)

Świetlica to miejsce, gdzie się uczymy, bawimy i spędzamy wesoło czas wolny.