Konkurs Najpiękniejsze Polskie Kolędy - rozstrzygnięty!

Konkurs "Najpiękniejsze Polskie Kolędy" został rozstrzygnięty. Wzięło w nim udział 29 uczniów szkoły podstawowej. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I-III i klasy IV-VI. Dzieci klas młodszych śpiewały wybraną przez siebie kolędę, natomiast uczniowie starsi wylosowaną kolędę z podkładem muzycznym.

Wyniki konkursu w kategorii klas I-III:

I miejsce: Maja Ostrowska kl. I c, II miejsce: Oliwia Otta kl. III b, II miejsce: Maja Liczywek kl. I a, III miejsce: Aleksandra i Katarzyna Frost kl. II a

Zostały również przyznane wyróżnienia, które otrzymały:

Dagmara Ciemińska kl. II a, Daria Galewska kl. II B

Wyniki konkursu w kategorii klas IV-VI :

I miejsce: Kinga Pliszka kl. VI a, II miejsce: Dominik Gruca kl. V a, III miejsce: Julia Groth kl. VI a

Wyróżniono również występ Jagody Somerfeld z klasy V a.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek. Dodatkowo uczniowie nagrodzeni zostali obdarowani świątecznymi upominkami.

Zwycięzcom tegorocznego konkursu gratulujemy i zapraszamy za rok!

Galeria zdjęć                                            Świetlica szkolna