Dzień Przebierańca

Uczniowie klas I-III naszej szkoły, w dniu 29 stycznia 2021r. uczestniczyli w „Dniu Przebierańca”.

Tego dnia już od rana towarzyszył wszystkim uczniom dobry, radosny nastrój i humor. Nasze lekcje odbywały się w karnawałowej atmosferze – wszyscy uczniowie i wychowawczynie przebrali się w stroje karnawałowe przeobrażając się w postacie z bajek, filmów, kreskówek, i inne, które podpowiedziała im wyobraźnia. Podczas wszystkich przerw lekcyjnych na korytarzach i w klasach rozbrzmiewała wesoła muzyka wprawiając w karnawałowy nastrój społeczność szkolną.

Podczas zajęć szkolnych tego dnia, jedna godzina przeznaczona była na wspólną zabawę w salach lekcyjnych. „Dzień Przebierańca” sprawił wszystkim wiele radości pozostawiając w pamięci miłe wspomnienia.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie wspaniałych strojów dla swoich dzieci oraz Paniom Wychowawczyniom za organizację zabawy w klasach.

Składamy podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie słodkiej niespodzianki dla uczniów.

Organizatorzy:

D.Zakościelna-Jekiełek,

I. Wegner

więcej zdjęć i filmów na stronie FB szkoły