ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Z okazji kwietniowych dziewięćdziesiątych piątych urodzin królowej Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej Elżbiety II ogłoszony został konkurs plastyczny pt. „Portret Królowej Elżbiety II” oraz "Kartka urodzinowa dla królowej Elizabeth II". Uczniowie chętnie podjęli się zadania stworzenia portretu brytyjskiej monarchini oraz kartki urodzinowej. Stanęli do konkursu w dwóch kategoriach wiekowych tj. klasy I-III oraz klasy IV-VI. Serdecznie dziękujemy za nadesłanie tak fantastycznych prac!

Zwycięzcami zostali:

" Portret Królowej Elżbiety II" (kl. I- III)

I miejsce - Lena Szmaglińska kl. 3a

II miejsce- Zofia Zimny kl. 1b

III miejsce- Wiktoria Szczubełek kl. 2b

Wyróżnienia: Iga Dera kl. 3b, Lena Pajewska kl. 2b, Jakub Zakrzewski kl. 1c, Samanta Cybulska kl. 1a

"Kartka urodzinowa dla Królowej Elżbiety II" (kl. IV- VI)

I miejsce- Marcelina Staniszewska kl. 6b

II miejsce- Milena Rybacka kl. 6a

III miejsce: Patryk Kolbusz kl. 4b

Wyróżnienia: Cezary Odejewski kl. 4b, Błażej Haliniak kl. 4a, Oliwier Szumała kl. 4b

Dyplomy i nagrody dla zwycięzców zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Zapraszamy do galerii :))

Your English Teachers!