Pasowanie na Wesołego Świetliczaka

Pasowanie na ,,Wesołego Świetliczaka” na stałe wpisane jest w tradycje wydarzeń świetlicowych. W tym roku odbyło się 10 października. Wzięło w nim udział 34 pierwszoklasistów. Dzieci zdobywały sprawności i umiejętności. Emocje towarzyszyły im przy każdym zadaniu. Uczniowie bardzo ambitnie i z zaangażowaniem układali hasła, odgadywali zagadki a także wykonywali figury geometryczne z wafli. Odbyła się tradycyjna próba smaku: wypicie soku z cytryny, po której każdy musiał się uśmiechnąć. Na koniec odbyło się przyrzeczenie, a tekst odczytał dyrektor szkoły: Pan Karol Gołąbek. ,,Wesołe Świetliczaki” otrzymały dyplom, medal oraz słodki upominek. Wszyscy uczestnicy dobrze się bawili. Życzymy ,,Wesołym Świetliczakom” dużo sukcesów w nauce i radości w codziennym życiu. Zasłużyli na miano ,,Wesołego Świetliczaka” Szkoły Podstawowej w Kaliskach.