Druga sprawność Małego Mistrza już za nami!

Nasi Mali Mistrzowie mają już za sobą drugą sprawność - gimnastyka i tancerza. Przez okres dwóch miesięcy klasy I przygotowywały się do zaliczenia tej dyscypliny. Metody prowadzenia zajęć oraz możliwość wykorzystania przyborów gimnastycznych bardzo uatrakcyjniły lekcje. Zajęcia muzyczno - taneczne cieszyły się dużym zaangażowaniem i zainteresowaniem dzieci, które poznały różne typy tańców - od współczesnych np. Zumby przez tańce ludowe: Polkę i Krakowiaka po klasycznego Poloneza. Przy muzyce dzieci uwalniały swoje emocje, poruszały się w rytm muzyki, używając różnych przyborów improwizowały ruchy taneczne. Radość oraz spontaniczność dzieci widoczna była na każdej lekcji.

                                                            Galeria zdjęć                                    Beata Zaręba