Dzień Otwarty Świetlicy 2019

Dnia 5 czerwca gościliśmy w świetlicy dzieci z przedszkola

- grupę „Jeżyki” i „Krasnale” wraz z wychowawczyniami.

W pierwszej kolejności odwiedziliśmy miejsca, w których od września dzieci będą przebywać. Uczniowie klas I-III SP pokazali nam swoje sale i opowiedzieli o swoich wrażeniach po pierwszych dniach spędzonych w murach szkoły. Nauczyciele zaś mówili o tym, jakie obowiązki będą miały dzieci, ale także na jaką formę relaksu mogą liczyć. Następnie Pani Dyrektor oficjalnie przywitała naszych gości i obejrzeliśmy prezentację multimedialną dotyczącą działalności świetlicy. Na koniec przedszkolaki miały okazję przekonać się, jakiego rodzaju zajęcia czekają na nie w świetlicy- na stołach czekały na nie zadania i zabawy, takie jak: wyścigi, wygibajtus, miny jak cytryny, czy memo-emocje. Pani Dyrektor wraz z Panią Kierownik Świetlicy wręczyły dzieciom książeczki, zakładki (wykonane przez Wesołe Świetliczaki) oraz słodki upominek.

Mamy nadzieję, że zachęciłyśmy dzieci do udziału w zajęciach świetlicowych oraz pokazałyśmy, że świetlica to miejsce zawsze przyjazne.

Galeria zdjęć                                      T. Baczkowska, P. Kruszyńska