Pasowanie na Wesołego Świetliczaka 2019

Dnia 15 października 2019 r. w świetlicy szkolnej odbyło się pasowanie na „Wesołego Świetliczaka”.  Na uroczystość zostały zaproszone dzieci z klas pierwszych wraz z wychowawcami. Aby dostać się do grona „Świetliczaków” uczniowie zostali poddani sprawdzianowi gotowości świetlicowej. W każdym przygotowanym przez nas zadaniu dzieci wykazały się niezwykłymi umiejętnościami - w błyskawicznym tempie wskazały właściwe zasady zachowania się w świetlicy, odgadły jesienne zagadki, przedstawiły scenki z życia Świetliczaka oraz „wygryzły” z wafli symboliczne serca życzliwości.

Podsumowaniem zmagań było wypicie soku z cytryny, po którym obowiązkowo na twarzy każdego z naszych gości musiał pojawić się uśmiech. Na koniec dzieci w obecności dyrektora, pana Adama Lewandowskiego złożyły uroczyste ślubowanie. Na pamiątkę wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy i drobne upominki.

Wszystkim nowym „Świetliczakom” życzymy dużo sukcesów w nauce oraz wspaniałej zabawy w świetlicy szkolnej!

                                                            Galeria zdjęć