Andrzejki w Świetlicy.

W piątek 28.11.2014r. w świetlicy szkolnej odbyły się „Andrzejki”. Uczestniczyli w nich uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. Było rzucanie obierkami jabłek, dzięki czemu poznawało się pierwszą literę swojego przyszłego wybrańca, bądź wybranki. Kolejnym punktem programu wróżb andrzejkowych było przebijanie szpilką serc z imionami dziewcząt (dla chłopców) i chłopców (dla dziewcząt). Dzieci rzucając kostkami do gry wywróżyły sobie prezenty na gwiazdkę. Następną wróżbą było rzucanie szpilek. Literka, która się ukazała była pierwszą literą imienia przyszłego męża lub żony. Śmiechom i radości dzieci nie było końca. Wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek. Te atrakcje spowodowały, że świetlicowe Andrzejki należy uznać za udane.