Walentynki 2016 z "Radosnymi"

„Kochaj miłość i czuj się kochanym, kochaj siebie i innych.”

12 lutego 2016 roku do świetlicy szkolnej zawitali przyjaciele z Środowiskowego Domu Samopomocy w Kaliskach. Wyjątkowych gości powitał Dyrektor Zespołu Szkół Publicznych w Kaliskach Pan Karol Gołąbek, życząc wszystkim dużo miłości. Przy kawie, słodkościach i odpowiednim podkładzie muzycznym spędziliśmy miłe chwile, wspominając dawne, szkolne lata. Czas upłynął w przyjaznej, życzliwej i walentynkowej atmosferze. Tradycyjnym elementem spotkania był „Walentynkowy Ptyś”. Dodatkową atrakcją imprezy było karaoke, w którym wspólnie śpiewaliśmy hity minionych lat. Naszym przyjaciołom wyjątkowo spodobały się tańce przy energicznej muzyce. Na pożegnanie każdy uczestnik imprezy otrzymał walentynkowe serce z miłosną sentencją.

Galeria zdjęć                                   Świetlica szkolna