„Ostatni raz z moją klasą…” – uroczyste zakończenie roku gimnazjum

Dnia 2 lipca 2014 do naszej szkoły przybyli pan Artur Martyn, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Skarszewach oraz pan Max Hill, President of Sandy Twinning Association w celu omówienia przyszłorocznej współpracy, która miałaby polegać na zorganizowaniu Letniej Szkoły Języka Angielskiego dla uczniów ZSP w Kaliskach. Mamy ogromną nadzieję, że od przyszłego roku w wakacje będzie mogła ona rozpocząć swoje działanie, podczas którego zajęcia będą prowadzić studenci z miasta Sandy w Anglii, a za kontakty ze strony angielskiej będzie odpowiadał pan Max Hill, którego mieliśmy okazję gościć. Cieszymy się z tego spotkania oraz z perspektywy, iż uczniowie naszej szkoły będą mieli ogromną okazję doskonalić umiejętność komunikacji w języku angielskim pod okiem rodowitych Anglików. Spotkanie przebiegało w serdecznej atmosferze, ponadto pan Max Hill obejrzał szkołę, która wywarła na nim duże wrażenie. Serdecznie dziękujemy za wizytę oraz nie możemy się doczekać, kiedy ruszy Letnia Szkoła Języka Angielskiego.

Małgorzata Stypa