Światowy Dzień Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji klasa IIIa otrzymała zaproszenie do szkolnej biblioteki na spotkanie, podczas którego dzieci przypomniały sobie o książkach, których głównymi bohaterami są misie. Podczas spotkania dzieci obejrzały również prezentację dotyczącą różnych gatunków niedźwiedzi, przygotowaną przez panią Sylwię. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych informacji na temat życia tych zwierząt.

Na zakończenie spotkania wszyscy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia z pluszowymi misiami przyniesionymi w ten dzień do szkoły.

Galeria zdjęć                                            Monika Neubauer