Szkolne zawody biegowe klas IV.

 

Dnia 16.06.2021r. w naszej szkole odbyły się zawody biegowe Aktywny Maluch klas I-III SP oraz klas IV SP. Przy tej okazji dzieci z klas IV a i b również mogły rywalizować z rówieśnikami w biegu na 400m.

Wyniki ukształtowały się następująco:

Dziewczęta:

I miejsce- Joanna Dembicka z kl.IVb

II miejsce – Kinga Brzezińska z kl.IVa

III miejsce – Zofia Krużycka z Kl.IVa

IV miejsce- Paulina Krampichowska z kl.IVa

V miejsce- Lidia Koper z kl.IVa

VI miejsce- Kaja Miszewska z kl.IVa

Chłopcy:

I miejsce – Mariusz Janikowski z kl.IVa

II miejsce – Miłosz Cherek z kl.IVb

III miejsce- Jakub Malinowski z kl.IVa

IV miejsce- Jan Rola z kl.IVb

V miejsce – Patryk Piotrzkowski z kl.IVa

VI miejsce – Nikodem Kłos z kl.IVa

Gratulujemy wygranym tak wysokich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów sportowych, a wszystkim biegającym uczniom dziękujemy za sportową rywalizację i udział w biegu. Zwycięzcy otrzymali medale zgodne z zajętymi miejscami oraz dyplomy do VI miejsca. Wszystkie startujące dzieci oraz kibice z kl. IV otrzymały słodki batonik. Nagrody zakupiliśmy dzięki Radzie Rodziców z ZSP Kaliska–Dziękujemy.

Organizatorzy: Beata Zaręba oraz Andrzej Sroka

GALERIA ZDJĘĆ