Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

 

  25.06.2021 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Z powodu pandemii uczniowie klas I - VII żegnali się w salach lekcyjnych z wychowawcą, gdzie mogli obejrzeć filmik z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowany przez Samorząd Uczniowski. W hali sportowej odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów, któremu towarzyszyły słowa Świętego Jana Pawła II: „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie”.

  W uroczystości uczestniczyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Kaliska Sławomir Janicki, Przewodniczący Rady Gminy Kaliska Zbigniew Szarafin, Przewodnicząca Rady Rodziców Ewa Czeplina, ksiądz proboszcz Józef Słupski, Starosta Starogardzki 2007-2018, były dyrektor szkoły i obecny nauczyciel Leszek Burczyk, dyrektor Bogumiła Wałaszewska, wicedyrektor Wioleta Słomińska oraz nauczyciele, rodzice uczniów i absolwenci Publicznej Szkoły Podstawowej w Kaliskach.

  Pani dyrektor dokonała podsumowania roku szkolnego 2020/2021, który pomimo nauczania zdalnego, przyniósł wiele sukcesów edukacyjnych. Ósmoklasiści odebrali z rąk Pani dyrektor i wychowawców świadectwa, nagrody oraz dyplomy za wysokie wyniki w nauce i w sporcie. Słowo pożegnalne w imieniu klas VIII wygłosił przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Kacper Cherek.

  Wszystkim uczniom PSP Kaliska życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych w kolejnym roku szkolnym oraz wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Tegorocznym absolwentom życzymy dostania się do wymarzonej szkoły oraz powodzenia. Wszystkiego dobrego! Wszystkim życzymy wspaniałych, niosących radość i odpoczynek bezpiecznych wakacji.

                                                   

                                               Opiekunki Samorządu Uczniowskiego              

                                                                            Małgorzata Stypa-Zygmunt  i Natalia Trzebiatowska

 

GALERIA ZDJĘĆ