Podsumowanie roku szkolnego 2020/2021
- Szczegóły
- Kategoria: Aktualności
Podsumowanie roku szkolnego 2020/2021 –
- uczniowie wyróżniający się w nauce (średnią ocen 5,00 i powyżej)
i wzorowym zachowaniem.
Klasa 4a
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Marcinczyk Maria |
6,00 |
Wzorowe |
2 |
Skrzypczak Maksymilian |
5,82 |
Wzorowe |
3 |
Haliniak Błażej |
5,73 |
Wzorowe |
4 |
Liczywek Michał |
5,73 |
Wzorowe |
5 |
Kromer Olga |
5,64 |
Wzorowe |
6 |
Sakowska Julita |
5,64 |
Wzorowe |
7 |
Malinowski Jakub |
5,55 |
Wzorowe |
8 |
Miszewska Kaja |
5,55 |
Wzorowe |
9 |
Koper Lidia |
5,45 |
Wzorowe |
10 |
Krampichowska Paulina |
5,45 |
Wzorowe |
11 |
Krużycka Zofia |
5,45 |
Wzorowe |
12 |
Kasperkowicz Zuzanna |
5,27 |
Wzorowe |
13 |
Grzywacz Igor |
5,18 |
Wzorowe |
14 |
Jaster Ewelina |
5,18 |
Wzorowe |
15 |
Kłos Nikodem |
5,18 |
Wzorowe |
16 |
Lewandowski Michał |
5,09 |
Wzorowe |
Klasa 4b
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Kolbusz Patryk |
5,64 |
Wzorowe |
2 |
Rola Jan |
5,64 |
Wzorowe |
3 |
SzumałaOliwier |
5,55 |
Wzorowe |
4 |
Kucmann Julia |
5,27 |
Wzorowe |
5 |
Odejewski Cezary |
5,27 |
Wzorowe |
6 |
Gołuński Miłosz |
5,18 |
Wzorowe |
Klasa 5a
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Węsierska Aleksandra |
5,58 |
Wzorowe |
2 |
Malecki Piotr |
5,55 |
Wzorowe |
3 |
Grzywacz Magdalena |
5,25 |
Wzorowe |
4 |
Gornowicz Maria |
5,00 |
Wzorowe |
5 |
Mikołajewska Weronika |
5,00 |
Wzorowe |
Klasa 6a
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Liczywek Maja |
5,58 |
Wzorowe |
2 |
Rybacka Milena |
5,58 |
Wzorowe |
3 |
Kowalczyk Szymon |
5,50 |
Wzorowe |
4 |
Pikuła Paweł |
5,33 |
Wzorowe |
5 |
Szalińska Antonina |
5,33 |
Wzorowe |
6 |
Głodek Borys |
5,25 |
Wzorowe |
7 |
Cybula Daniel |
5,17 |
Wzorowe |
8 |
Kulińska Lena |
5,00 |
Wzorowe |
9 |
Ługowska Sabina |
5,00 |
Wzorowe |
Klasa 6b
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Ostrowska Maja |
5,50 |
Wzorowe |
2 |
Walkowska Daria |
5,25 |
Wzorowe |
3 |
Bogusz Magdalena |
5,17 |
Wzorowe |
4 |
Staniszewska Marcelina |
5,17 |
Wzorowe |
5 |
Smuczynska Kornelia |
5,08 |
Wzorowe |
6 |
Szmagliński Igor |
5,08 |
Wzorowe |
Klasa 6c
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Trawicki Jakub |
5,75 |
Wzorowe |
2 |
Jaworska Nadia |
5,67 |
Wzorowe |
3 |
Rosmawitti Julia |
5,42 |
Wzorowe |
4 |
Dembek Żaklina |
5,08 |
Wzorowe |
5 |
Gliniecki Artur |
5,00 |
Wzorowe |
Klasa 7a
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Frost Aleksandra |
5,86 |
Wzorowe |
2 |
Frost Katarzyna |
5,79 |
Wzorowe |
3 |
Koper Jakub |
5,64 |
Wzorowe |
4 |
Dembicka Weronika |
5,00 |
Wzorowe |
Klasa 7b
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Morawka Paulina |
5,21 |
Wzorowe |
Klasa 7c
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Koprowska Aniela |
5,57 |
Wzorowe |
2 |
Słomiński Bartosz |
5,14 |
Wzorowe |
3 |
Słomiński Maciej |
5,14 |
Wzorowe |
4 |
Pasterski Bartosz |
5,07 |
Wzorowe |
Klasa 8a
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Cherek Kacper |
5,61 |
Wzorowe |
2 |
Pasterska Maja |
5,61 |
Wzorowe |
3 |
Grudnowski Aleksander |
5,50 |
Wzorowe |
4 |
Miszewska Maja |
5,39 |
Wzorowe |
5 |
Cieślewicz Filip |
5,33 |
Wzorowe |
6 |
Gomoła Marita |
5,33 |
Wzorowe |
Klasa 8b
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Gołuńska Julia |
5,39 |
Wzorowe |
2 |
Haftka Nikodem |
5,33 |
Wzorowe |
3 |
Piotrzkowska Natalia |
5,17 |
Wzorowe |
4 |
Engler Marta |
5,06 |
Wzorowe |
Klasa 8c
LP. |
NAZWISKO I IMIĘ |
ŚREDNIA |
ZACHOWANIE |
1 |
Kaczorowska Kinga |
6,00 |
Wzorowe |
2 |
Paulitz Sandra |
5,94 |
Wzorowe |
3 |
Węsierska Amelia |
5,83 |
Wzorowe |
4 |
Freitag Oliwia |
5,56 |
Wzorowe |
5 |
Ebertowska Martyna |
5,50 |
Wzorowe |
6 |
Sabiniarz Michalina |
5,33 |
Wzorowe |
7 |
Nowak Martyna |
5,06 |
Wzorowe |
Podium dla klas o najwyższej średniej:
1. klasa 4a – 4,98
2. klasa 6a – 4,52
3. klasa 4b – 4,35
Na szczególne wyróżnienie zasłużyła uczennica
Kinga Kaczorowska z klasy 8c,
która w roku szkolnym 2020/2021 zdobyła wysokie miejsca w konkursach:
- Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z Fizyki;
- Laureatka – II miejsce etapu wojewódzkiego „Pomorskiej Ligi Zadaniowej” z Fizyki w ramach projektu „Zdolni z Pomorza” Samorządu Województwa Pomorskiego;
- II miejsce w Konkursie Projektów w obszarze matematyczno – fizyczno- – informatycznym w ramach projektu „Zdolni z Pomorza” Samorządu Województwa Pomorskiego;
- II miejsce w XXIII Konkursie Publicystycznym im. Edmunda Falkowskiego;
- Wyróżnienie Wojewody Pomorskiego w konkursie „Niezłomne Historie”;
- I miejsce w Sejmiku Ekologicznym w Bolesławowie.
Wszystkim uczniom życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych, realizacji pasji i osobistego rozwoju.
Dyrekcja PSP Kaliska