Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

WIELKI SUKCES NASZYCH GIMNAZJALISTEK !

Na stadionie przy szkole w Kaliskach, 7 października, odbyły się Powiatowe Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Każdy zespół składał się z 10 zawodniczek/zawodników, których zadaniem było pokonanie dystansu, określonego odrębnymi przepisami. Gościliśmy  przedstawicieli wielu szkół powiatu starogardzkiego, którzy po eliminacjach rejonowych, stawili się pełni zapału i chęci do sportowej walki. Po rywalizacji szkół podstawowych, gimnazjalistki z Kalisk, pokazały swój niesamowicie wysoki poziom. Nasze dziewczyny w składzie: WIKTORIA JANKOWSKA, EWELINA KASPRZAK, NATALIA RÓŻEWICZ, PAULINA SZUMACHER, EMILIA SZUMACHER, ALICJA ROZKWITALSKA, MILENA KAMIŃSKA, PAULINA MOSIŃSKA, WERONIKA BURCZYK i AGATA FELINSKA, wykonały nieprawdopodobną pracę, zajmując II miejsce w powiecie!  Każda z naszych reprezentantek, osiągnęła swoją „życiówkę” na dystansie 800 m, wpisując się na listę rekordów szkoły. Składamy ogromne podziękowania, przede wszystkim dla wymienionych powyżej i poniżej uczniów, za zaangażowanie i wysiłek, jaki włożyli żeby reprezentować na jak najwyższym poziomie naszą szkołę. Dla nas, nauczycieli wychowania fizycznego, to ogromny powód do dumy i motywacja do dalszej pracy. Chcielibyśmy również podziękować p. Krystynie Cywińskiej, która w równej mierze jest autorką tego sukcesu. Nasi reprezentanci: Kacper Ossowski, Marcin Paluch, Jakub Kaszubowski, Adrian Szmidt, Orlikowski Mateusz, Prabucki Dominik, Dąbrowski Dawid, Tuszkowski Marcin, Klamann Hubert, Szarafin Jakub, Kosecki Andrzej, Tocha Patryk, Szumacher Miłosz, Szumacher Szymon, Pancek Gracjan, Piankowski Filip, Tuszkowski Tomasz, Prusak Miłosz, Zajączkowski Krzysztof, Wdowczyk Igor, Beling Tomasz.