Amelia Słomińska laureatką Powiatowego Konkursu - TACY JAK MY

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA PSYCHICZNEGO

W piątek 10 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia Psychicznego. Głównym założeniem tej inicjatywy jest rozpowszechnianie wiedzy na temat zdrowia psychicznego oraz motywacja do podejmowania działań na rzecz kondycji psychicznej. Z tej okazji na starogardzkim rynku odbyło się ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów i upominków uczestnikom Powiatowego Konkursu Plastycznego dla uczniów kl. V i VI SP pt. TACY JAK MY. Pierwsze miejsce zajęła uczennica naszej szkoły: Amelia Słomińska ucz. kl. VI a. Podziękowanie za udział w konkursie, z rąk Starosty Powiatu Starogardzkiego Pana Leszka Burczyka – otrzymały również Aneta Starosta ucz. kl. VI b i Urszula Pilarska ucz. kl. VI a. Na koniec imprezy wszyscy uczestnicy mogli przejść przez przygotowane Drzwi Tolerancji.

Serdeczne gratulacje

GALERIA ZDJĘĆ                                               Elżbieta Pałys