Wycieczka do Centrum Nauki Experyment

W czwartek, 22.10.2014 roku, uczniowie klas czwartych udali się na wycieczkę do Gdyni. Odwiedziliśmy Centrum Nauki Experyment - jedno z pierwszych miejsc w Polsce, w którym można efektywnie przyswajać wiedzę a jednocześnie świetnie się bawić. Wizyta w „Experymencie” pomaga zrozumieć otaczające nas procesy, a także pobudza ciekawość świata. W Centrum była spora ilość stanowisk zaprojektowanych w sposób interaktywny, mogliśmy sami, w bezpiecznych warunkach, przeprowadzać doświadczenia i badać zjawiska z różnych dziedzin nauki. Doskonale bawili się i uczniowie i opiekunowie, ponieważ w takim miejscu każdy znalazł coś dla siebie. Dzięki doświadczeniom, nauka okazuje się być czymś łatwym i przyjemnym.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Danuta Talaśka,

Dominika Fijał