Awans piłkarzy do Półfinału Wojewódzkiego w halowej piłce nożnej.

Już we wrześniu nasi piłkarze wygrali zawody rejonowe nie dając żadnych szans kolegom z innych szkół z naszego rejonu.

W dniu 17.10.2016r. odbyły się w naszej szkole Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. W zawodach rozrywanych w sali sportowej ZSP Kaliska udział wzięły 4 szkoły: PSP Kleszczewo, PSP Bobowo, PSP Jabłowo i PSP Kaliska. 

Skład zwycięskiego zespołu, który reprezentować będzie nasz Powiat w Półfinale Wojewódzkich Igrzysk: Mateusz Boba, Oliwier Filbrandt, Oskar Kamiński, Szymon Majchrzak, Paweł Ossowicki, Remigiusz Tocha, Jonasz Zaręba, Artur Zieliński.

                                      Wyniki meczów                                         Galeria zdjęć                               Marcin Koprowski, Andrzej Sroka