Energa Athletic Cup.

                             Zawody ENERGA ATHLETIC CUP w Sopocie

W dniu 08.10.2014 lekkoatleci z naszej szkoły „zaliczyli” kolejny udany występ na obiektach Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego. Wróciliśmy z czterema medalami. W rzucie oszczepem Tomek Szczepański stanął na na najwyższym podium(złoty medal) z wynikiem 34m. Dużą niespodziankę sprawił Kozłowski Joachim w biegu na 100m. Był to jego pierwszy występ w ramach programu ENERGA. Wygrał bieg eliminacyjny i w biegu finałowym zajął 3 miejsce. Kolejny medal, tym razem w skoku w dal, zdobył Ossowski Kacper zajmując 2 miejsce w konkursie. Kolejny debiut oraz brązowy medal zdobył Zajączkowski Krzysztof w biegu na 1000m. Tuż za nim uplasował się kolejny młody zawodnik Jonasz Zaręba. Dla najmłodszych uczestników zawodów klub SKL Sopot ufundował dodatkowo złote medale za udział w zawodach. Otrzymali je: Ałanowski Artur, Ossowicki Paweł, Zaręba Jonasz oraz Zajączkowski Krzysztof. Brawa dla całej ekipy która zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. Mamy w swoim gronie zawodników którzy mają duże szanse na miejsca medalowe. Tym razem się nie udało. Powodzenia!

                                                                                                       GALERIA ZDJĘĆ                                                              Nauczyciele WF