Powiatowe Mistrzostwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

                                            BIEGI PRZEŁAJOWE

1 października, uczniowie naszej szkoły reprezentowali ZSP Kaliska, na Powiatowych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Zawody obyły się w OWIDZU, gdzie po bardzo trudnej rywalizacji, na wyróżnienie zasługują: WIKTORIA JANKOWSKA, która zajęła 13 miejsce na 72 startujących, JAKUB KASZUBOWSKI 13/69, MARCIN PALUCH 16/69 oraz ADRIAN SZMIDT 19/69.                                                                                 Bardzo dziękujemy za podjęcie walki na bardzo trudnej trasie biegu. Pozostali startujący uczniowie: Patrycja Majewska, Kinga Pliszka, Miłosz Szumacher, Szymon Szumacher, Gracjan Pancek, Krzysztof Zajączkowski, Natalia Felinska, Agata Felinska, Mateusz Orlikowski i Krzysztof Borucki.

                                                                          Nauczyciele WF

                                                                                                     GALERIA ZDJĘĆ