Energa Athletic Cup w Gdyni.

Nowy sezon w LA 2014/2015 rozpoczęty!

W dniu 29 XI 2014r. odbyła się Inauguracja nowego sezonu lekkoatletycznego programu ENERGA ATHLETIC CUP w hali Gosir-u w Gdyni. Nasza szkoła wystawiła 20 lekkoatletów, którzy dzielnie rywalizowali z zawodnikami z innych ośrodków (10 ośrodków – około 250 zawodników). Tym razem nasza ekipa przywiozła dwa brązowe medale. Hubert Klamann w skoku w dal oraz Tomasz Szczepański w pchnięciu piłką lekarską 5 kg. Dobre wyniki uzyskali nasi skoczkowie wzwyż, zajmując V i VI miejsce z wynikiem 155cm. W biegu na 1000m IV miejsce zajął Jakub Kaszubowski nieznacznie przegrywając z czołową trójką. Potwierdził swoją klasę Joachim Kozłowski w biegu na 50m; tym razem był czwarty w biegu finałowym. Zarówno Joachim jak i Jakub odczuwają brak kolców lekkoatletycznych. Gdyby udało się zakupić kilka par dla szkoły, to jesteśmy przekonani, że wyniki byłyby lepsze. Oficjalne wyniki za kilka dni z przeliczeniem na uzyskane punkty.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach oraz zapraszamy na kolejny wyjazd. Tym razem na halę lekkoatletyczną Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku, w dniu 13 XII 2014r. Może będzie to Wasza przyszła uczelnia, czego serdecznie Wam życzymy. 

                                                                                                                                                                             Nauczyciele W-F

                                                                                                                                 GALERIA ZDJĘĆ