Złoto dla Kalisk - rejony w piłce nożnej.

W dniu 04 XII 2014 w Kaliskach rozegrano zawody rejonowe w Halowej Piłce Nożnej Szkół Gimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiły trzy zespoły: PG Szlachta, PG Lubichowo oraz PG Kaliska. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” 2x12 min.

Wyniki poszczególnych spotkań: PG Lubichowo – PG Szlachta 2:1, PG Lubichowo – PG Kaliska 1:5, PG Kaliska – PG Szlachta 4:2. Nasz zespół okazał się niezbyt gościnny dla swoich rywali, wygrywając całe zawody. Już 16 XII. 014r. w Kaliskach odbędą się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej. Piłkarzom z Kalisk życzymy powodzenia, bo to właśnie oni reprezentować będą nasz rejon w tych zawodach.                                                                                                                                                                                                                                                                                Nauczyciele W-F