Zakończenie sezonu lekkoatletycznego ENERGA ATHLETIC CUP

W dniu 03 X 2015r. lekkoatleci z naszej szkoły rywalizowali na stadionie lekkoatletycznym w Sopocie. Na pożegnanie sezonu świetnie zaprezentowała się „złota” sztafeta 4x100 chłopców szkoły podstawowej, wygrywając bezapelacyjnie swój bieg. Złoto zdobył również Jóźwiak Szymon w pchnięciu kulą. Bardzo dobrze pobiegła na dystansie 600m Patrycja Majewska, zdobywając brązowy medal. W biegu na 1000m chłopców Szumacher Szymon zajął II miejsce, tuż za nim Klarecki Janek, jako czwarty na metę wbiegł Szumacher Miłosz oraz piąty Zaręba Jonasz. Odległości pomiędzy zawodnikami były tak małe, że pomocny mógłby okazać się elektroniczny pomiar czasu.

Już od listopada do marca zawody rozgrywane będą w halach sportowych na obiektach w Gdańsku oraz Gdyni. Życzymy dalszych sukcesów!                                                                                                                                                                                                                      Andrzej Sroka